27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

4 Ayaklı Askılık

4 Ayaklı Seyyar Lamba | Eko Ayak – Beyaz

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Beyaz – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Beyaz – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Siyah – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Siyah – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Siyah – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Siyah – Plastik Ayak

Amortisörlü Dik Duruş Sandalyesi | Arkalıklı – Beyaz

Amortisörlü Dik Duruş Sandalyesi | Arkalıklı – Siyah

Veteriner Muayene Ekipmanları

Evcil hayvanların sağlıklarının korunması, yaşadıkları hastalıkların tanı, teşhis ve tedavilerinin yapılması, hastalıkların başkalarına özellikle insanlara bulaşmasının engellenmesi için çalışmalar yapan kişilere uzman veteriner hekim ya da hayvan doktoru denilir. Hayvanlarda görülen hastalıkların tanı, teşhis ve tedavilerinin yapılması için bazı araç ve gereçler kullanılır bunlara da veteriner malzemeleri denmektedir.

Veteriner Malzemeleri

Cerrahi ya da muayene amaçlı kullanılan tüm araç ve gereçler veteriner malzemesi olarak adlandırılmaktadır. Bu malzemeleri kısaca saymamız gerekirse; enjektör, iplik, bistüri, stetoskop, sterilizatör ve laboratuvar amaçlı kullanılan röntgen cihazları olmak üzere diğer tüm ekipmanlardır diyebiliriz. Bir veteriner hekimin hayvanlarımızın tedavisi için bu ekipmanların hepsine ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Veteriner hekimlerin ihtiyaç duydukları veteriner malzemesi satın al isterseniz ülkemizin her yerine kargo ile hemen gönderebileceğimiz kaliteli ürünler için en doğru adrestesiniz.

Sağlık bakanlığı onaylı olan tüm ürünler garanti kapsamında olup ürün iade ve değişim koşullarımız da bulunmaktadır.

Veterinerlerde Olması Gereken Malzemeler

İster evde baktığımız evcil hayvanlar isterseniz de ekonomik amaçlı beslediğimiz hayvanların yaşadıkları sorunlara kısa sürede modern tedavi yöntemleri ile yardımcı olmak isteyen veterinerlerin bu süreçte kullanacakları ekipmanlar için en doğru adres sitemiz olmaktadır. Türkiye’nin her yerinde veteriner hekimlerin en fazla kullandıkları marka ve ürün çeşitliğine sahip olan sitemizde uygun fiyata toplu alımlar yapabilmektesiniz.

Aşı araç ve gereçlerinden, farklı hastalıkların tedavisinde kullanılan araçlara, yemlerden, banyo ve bakım araçlarına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz ürünler uygun fiyata sunulmaktadır. Ürün çeşitliliği açısından hiçbir yerde bulamayacağınız farklı donanımlar mevcuttur. Ürün açıklamaları ile aklınıza takılan sorulara yardımcı olabilecek bilgilendirmeler yapılmıştır.

Veteriner klinik malzemeleri ile hekimlerin ihtiyaç duyduğu ihtiyaçlar temel alınarak hazırlanmıştır. Tüm ürünler kendilerine ait kategorilerde farklı marka ve modellere ayrılarak kolay bir ara yüz oluşturulmuştur.

Veteriner kliniklerde kullanılan sedyelerden, mama kaplarına, bakım malzemelerine, ilaç ve vitaminlere karşı birçok şeye sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yapılmaktadır.

Bir veteriner hekim ve kliniğin ihtiyaç duydukları en temel malzemelere uyun fiyata sahip olmak için hemen ana sayfa üzerinden ürün görsellerine tıklayınız. Detaylı bilgi için hemen iletişim kanallarımızı kullanınız.