Gösterilen sonuç sayısı: 4

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları

Veteriner Röntgen (X-RAY) Masalarının kullanım amacı hayvan dostlarımızın doku ve kemiklerinin görüntülenmesini sağlamaktır. Bu masalar yardımı ile röntgen çekim işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir yapıda tasarlanmıştır. Röntgen Masalarının bazı özellikleri ve veterinerlik hizmeti sunun merkezlere sunduğu faydalar şu şekildedir.

  • Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları sağlam ve paslanmaz şekilde tasarlanarak üretilmiş ekipmanlardır. Masa işlemler esnasında hareket etmesini engelleyecek donanımlara sahip bir şekilde üretilmiştir. Ürünün çapraz bacakları yere sabitlenmeyi kuvvetlendirerek ağırlığı fazla olan hayvanlarda bile uygun muayene ve işlem imkânı tanımaktadır.
  • Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları 130 kilo ağırlığa kadar kaldırım gücüne sahiptir.
  • Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları özel boya ve paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle hem veteriner kliniğinde çalışanların hem de hayvanlarımızın sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir içerik barındırmamaktadır.
  • Röntgen masaları kolay temizlenmeye müsait ürünler olup bu sayede sterilazyon işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilmekte ve bir sonra ki işleme kolaylıkla hazır hale getirilmektedirler.
  • Masalar ile birlikte kullanılmak için tasarlanan çekmece bölümleri sayesinde işlem sırasında kullanmak istediğiniz ekipmanlara rahatlıkla ulaşım sağlamanız amaçlanmıştır.
  • İsteğe bağlı olarak tercih edilebilen motorlu masa modelleri sayesinde masanın yüksekliğini bir kumanda yardımı ile zorlanmadan ayarlama şansı elde edebilirsiniz.
  • Masanın sahip olduğu amortisör özellikleri sayesinde masanın üzerine çıkartılan hayvan dostlarımız düşme tehlikesine karşı koruma sağlanmış olur.

Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları Özellikleri

Tüm bu faydaların yanı sıra Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları bazı teknik özelliklere de sahip bulunmaktadır. Masanın sahip olduğu iki bölüm sayesinde röntgen işlemleri esnasında gelen ışık bir katman aracılığı ile önlenmekte ve işlemlerin rahat gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.  Masanın alt kısmında bulunan kablo görüntü kirliliğini önleyen mekanizmalar sayesinde veteriner merkezlerinizin tasarımı da düşünülmüştür.

Masanın alt kısmı ise hayvanlarımızın konforu esas alınarak yumuşak bir dokuya sahip bir şekilde üretilmiştir. Veteriner Röntgen (X-Ray) Masaları üretimlerinde hem konforu hem de güvenliği esas alan firmamızdan alacağınız ürünler uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmış ürün gruplardır. Ürünler hakkında detay bilgi ve veteriner malzemesi satın al işlemleriniz için firmamız ile irtibat sağlayabilirsiniz.