Blog

Pet Bakım Masası Nedir?

Pet Bakım Masası

Veteriner tarafından evcil hayvanların bakımları yapılabilmesi için pet bakım masaları kullanılır. Pet bakım masası, hayvanların bakım ihtiyaçlarının rahatlıkla giderilmesi içinde gereklidir. Pet bakım masaları paslanmaz çelik malzemeden özel olarak üretilmiştir. Temizliği kolaydır ve sağlam yapıya sahiptir. Uzun ömürlü ve işlevsel standartlara sahip olmasından dolayı tekrar tekrar bu tür malzemeleri almanıza gerek yoktur. Krozyon gibi problemlerin oluşmaması adına da endüstriyel boyalarla kaplanmıştır. Bakım masasının toplamda 4 ayağı bulunur. Ağırlık kapasitesi yüksek standartlarda olduğunda dolayı deforme olma gibi durumları söz konusu olmaz. Tam aksine sorunsuz ve kolay bir şekilde bakım masalarını kullanabilme şansına sahip olursunuz.

Hayvanların pet bakım ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olan pet bakım masalarını ekonomik fiyatlarla temin edebilirsiniz. Orijinal ve aynı zamanda da garantili ürünlerden biri olduğundan dolayı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Kir tutmayan ve çok kolay şekilde temizlenir özelliğe sahip olmasından dolayı ürünleri güvenle kullanmaya başlayacaksınız. Bu sayede canlılara pet bakım hizmeti verirken sağlık açısından tehdit oluşturmaya neden olacak tüm unsurları ortadan kaldırmaya başlarsınız.

Pet Bakım Masası Siparişi

Pet bakım masası sipariş işlemlerini online kanallar üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Veteriner ofisiniz için bundan sonra gereksinim duyacağınız yönetmelik şartlarına uygun pet bakım masalarını kullanabilirsiniz. Pet bakım ihtiyaçları oldukça önemli olduğundan dolayı doğal olarak bu tür masalarında mutlaka veteriner ofislerinde yer alması gerekir. İsteğe bağlı olarak çekmeceli olanlarını da sipariş ederek veteriner ofisinizde kullanabilirsiniz. Pet bakım masalarının hem çekmeceli hem de çekmecesiz olmak üzere iki farklı alternatif modelleri yer alabiliyor. Genelde çekmeceli pet bakım masalarının tercih edilmesinin en önemli nedeni, hayvan eşyalarının koyulmasını sağlamaktır. Ya da bakım sırasında kullanacağınız araç gereçler varsa hemen çekmece bölümünden alabilirsiniz. Daha seri bir şekilde pet bakım işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur.

Kaymayı engelleyecek şekilde kauçuk yüzeye sahip şekilde olması, rahat bir bakım yapılabilmesine yardımcı olur. Veteriner ofisinize hangi canlıları besliyor olursanız olun getirerek bakımının sorunsuzca yapılmasını sağlayabilirsiniz. Onlarında bakıma ihtiyaç duyduğunu ve buna hakkı olduklarını unutmamalısınız.

Pet Bakım Masası Modelleri ve Fiyatları

Pet bakım masası çok farklı modellere sahiptir. 4 ayaklı şekilde hazırlanmış olan pet bakım masalarının demonte ve monte işlemleri kolay yapılır. Buna göre veteriner ofisiniz de hangi bölgeye koymak istiyorsanız koyabilirsiniz. Dizayn konusunda hiçbir zorluk çıkarmayacak olan bu ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan sonra hayvanların PET ihtiyaçlarını en güzel şekilde yerine getirebilmek içinde pet bakım masalarını güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Pet bakım masasının modelleri her nasıl olursa olsun ölçüleri aynı şekildedir. İstenen ölçü ve ebatlara uygun şekilde hazırlanmış olan pet bakım masalarını ofisinizde tercih edebilirsiniz.

Pet bakım masalarının neden gereksinim duyularak kullanıldığı konusunda şu tür açıklamalara yer vermeye başlayabiliriz;

  • Hayvanlara yapılacak müdahalelerin hızlı şekilde yapılmasını sağlar
  • Hayvan bakım ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcıdır
  • Paslanmaz çelik özelliğine sahiptir
  • Dayanıklı bir yapısı bulunur
  • İstenen yere kolayca dizayn edilebilir
  • İhtiyaçlara göre ise çok çeşitli özellikler donatılmış bir üründür

Pet Bakım Masalarının Kullanımı

Pet bakım masası, muayene esnasında yüksek güvenlik sağlaması açısından önemlidir. Ayakları sabit halde olmasından dolayı devrilme gibi durumlar yaşanmaz. Bu sayede gerekli muayene, bakım gibi işlerinde kolayca yapılması sağlanır. Hemen alt kısmına göz atıldığı zaman ise küçük eşyalarında yer alacağı bir bölüm eklenmiştir. Dört şekilde üretimi yapılmış olan pet bakım masalarının ağırlık kaldırabilecek bir potansiyeli bulunur. Tercihe göre bu masaların elektrikle çalışacak olanları da vardır. Burada hangi türden bir veteriner masa istiyorsanız seçimi size bırakılmıştır. Masanın yüksekliği ise ister alçak isterseniz de yüksek şekilde kolay ayarlanabilmektedir.

Pet Bakım Masalarının Özellikler

Veteriner ofislerinde kullanılacak olduklarından dolayı pet bakım masası için özel ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Birçok farklı özellikleri de barındırmış olmasından dolayı veteriner ofislerinde kolaylık sağlamaktadır. Tercihe göre modeller arasında dikdörtgen olanları yer alır. Onların yüzey kısmına bakıldığı zaman daha geniş şekilde tasarlanmış olduğunu fark edebilmekteyiz. Yüzey kısmı geniş olmasından dolayı veterinerin bakım esnasında daha rahat şekilde hareket edebilmesine yardımcı olmaktadır. Pet bakım masalarının kauçuk özelliği bulunur. Bu durumda masa üzerinde her türlü ürünlerin bile kayma sorunları yaratmamasına zemin hazırlar.

Kauçuk özelliğe sahip olması veteriner masasının daha pratik olarak temizlenmesine neden olur. Her ne kadar pet bakım masaları kirlense bile anında temizlenerek, eski haline getirilmiş olur. En dayanıklı ve bir o kadar da işlevsel özelliğe sahip pet bakım masası kullanabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olmasından dolayı hayvan muayene ve bakımlarını en güvenli şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Pet bakım masası kullanımına ihtiyacınız varsa uygun özellikleri barındıran modellerini seçmelisiniz. İster normal isterseniz elektrikli şekilde çalışma kapasitesine sahip olan pet bakım masalarını kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlandırmayla sunulan pet bakım masalarını sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Related Posts