Blog

Veteriner Malzemeleri Satan Firmalar

Veteriner Malzemeleri Satan Firmalar

Üniversitelerin 4 yıllık veterinerlik fakültelerini başarılı ile tamamlayan adayların mezun olduktan sonra aldıkları unvan veteriner hekim olmaktadır. Veteriner hekimler hem kamu hem de özel sektörde iş bulabildikleri gibi günümüzde en çok tercih edilen yöntem ise bireysel olarak veteriner klinik ya da poliklinik şeklinde hizmet verdikleri özel dükkânlarda çalışmaktadırlar.

Veteriner hekimlerin görev aldıkları bu özel kliniklerde hayvanların hastalıklarını teşhis, tanı ve tedavi aşamasında kullandıkları bazı malzemeler bulunmaktadır. Veteriner malzemeleri olarak lügatimize geçen bu araç ve gereçlere online bir şekilde güvenli ödeme seçenekleri ile ulaşabilmekteyiz.

Veteriner malzemelerini nasıl satın alabiliriz, güvenli ödeme seçenekleri nelerdir, teslimat öncesi ve sonrası herhangi bir sorun ile karşılaşabilir miyim gibi sorular e-ticaret yöntemlerinde sıkça sorulmaktadır. Bu yazımızda veteriner kliniklerin güvenle malzeme alış ve satışı yapacağı online sitemiz hakkında bilgi vereceğiz. İlk işimiz veteriner malzemeleri satan firmalar güvenli midir ile başlayalım.

Veteriner Malzemeleri Online Satın Alınır mı?

probedvet.com ailesi olarak sıklıkla karşılaştığımız bu soru genelde veteriner kliniklerini yeni açmış ya da ilk kez online malzeme alan kullanıcılarımız tarafından sorulmaktadır. Online alışveriş siteleri son 10 yıldır her alanda olduğu gibi veterinerlik alanında da kendisini geliştirdi. Veteriner malzemeleri satın alabileceğiniz güvenilir bir adres olan sitemiz bu konuda kurulduğu günden beri %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Bugüne kadar sayısız veteriner hekime ihtiyaç duyduğu malzemeyi en az 3 iş günü içerisinde güvenli teslimat ile ulaştık ve ulaşmaya da devam etmekteyiz.

Veteriner malzemesi almak istediğinizde probedvet.com giriş yapmanız ve ücretsiz bir şekilde kayıt olmanız halinde kolay ara yüzümüz sayesinde dilediğiniz malzemeyi istediğiniz adet tutarında sepetinize ekleyebilir ve güvenli ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Online veteriner malzemeleri de tıpkı normal bir alışveriş mağazası gibi hizmet vermektedir. Fatura ve taksit seçenekleri, kapıda ödeme vs. gibi birçok avantajı kullanıcılarına sağlamaktadır.

probedvet.com ülkemizde veteriner hekimlere özel olarak kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Bugüne kadar sayısız sipariş ile veteriner hekimlerin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlara karşılamanın haklı gururunu taşımaktayız.

Online Veterinerlik Malzemeleri Nedir?

E-ticaret sistemleri hayatımıza entegre olduğundan beri birçok insan artık bu yöntemi seçmekte ve kolayca yorulmadan alışveriş yapmanın keyfini sürmektedir. Bu alanda veteriner hekimlerinde malzeme tedarikini karşılamak adına probedvet.com kurulmuştur.

Veteriner hekimler yoğun çalışma hayatları temposunda bir de alışveriş için uzun saatler harcamak yerine online sitemiz üzerinden aradıkları tüm ürünlere kolayca ulaşabilmektedir. Sadece sıfır ürünler değil aynı zamanda 2.el ürünlere de kolaylıkla Sitemiz üzerinden ulaşabilir ve daha uygun fiyatlara bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Veteriner hekimlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış sitemiz üzerinde hayvan hastalıklarının tanı, teşhis ve tedavi aşamasında kullanacağınız tüm ürünler uygun fiyata garanti koşulları kapsamında sunulmaktadır. Ürünlerimiz farklı markalara ait olmakta ve geniş bir yelpazededir. Bundan dolayı hiçbir yerde bulamayacağınız tüm veterinerlik malzemelerini kısa sürede tedarik edebilme imkânınız sitemiz ile mevcuttur.

Online Veterinerlik Malzemeleri Avantajları

Online veteriner malzemeleri veteriner hekimlere sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Veteriner hekimler için hem sıfır hem de 2.el ürünleri tek bir yerden bulma imkânı sunması
 • En uygun fiyata dilediğiniz kadar sipariş verme
 • 3D güvenli ödeme seçenekleri ile aklınızda soru işareti bırakmaması
 • Aracı olmadan güvenli teslimat
 • Veterinerlik alanında en geniş ürün yelpazesi olması
 • Diğer meslektaşlarınız ile bir arada alışveriş yapabilme şansınız
 • Farklı markalar için fiyat karşılaştırması yapabilmeniz
 • Birim fiyatından toptan alım ve satım
 • Stoksuz çalışmalar
 • Garantili ürün
 • Kampanyalı ürünlerde sektörün en uygun fiyat çalışması
 • Kapıda ödeme, nakit ödeme, Kredi ya da Banka Kartı ile Ödeme, EFT/Havale ya da anlaşmalı bankalar ile taksit imkânı sunmasıdır.

Online Veterinerlik Malzemeleri Nelerdir?

Günümüzde birçok veteriner malzemeleri satan firmalar bulunmaktadır. Ancak bunlar içerisinde güvenilir bir online site bulmak çok zordur. Veterinerlik bir sağlık alanı olduğundan satın aldığınız ürünlerin son kullanılma tarihlerinin geçmiş olup olmaması, ürünlerin paketlenmesi, ulaştırılması gibi süreçlerde hızlılık gibi konularda oldukça önemlidir. Bu açıdan probedvet.com kullanıcılarına %100 güvenli alışveriş keyfi sunmaktadır.

Veteriner hekimler sitemize giriş yaptıklarında öncelikle kolay bir ara yüz ile onları karşılamaktayız. Sitemiz üzerinde veteriner hekimlerin ihtiyaç duydukları birçok ürün olduğundan bu ürünler kendi içerisinde kategorilere ayrılmıştır. Seçtiğiniz ürünlerde başka markaları da görebilir, fiyat karşılaştırması yaparak en iyi ürüne ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun ürünleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekler ve güvenli ödeme seçenekleri ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Veteriner malzemeleri olarak ürün yelpazemiz o kadar fazla ki aradığınız ürünleri bulamadığınız durumda ya da ürün iade ve değişim yapmak istediğinizde ya da aklınıza takılan tüm sorularda müşteri temsilciliğimiz ile haftanın yedi günü kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Online bir şekilde sadece internet ve akıllı cihaz yardımı ile oturduğunuz yerden veteriner kliniğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri, özel ilaçları, aparat ve diğer ekipmanları satın almak için probedvet.com’ a veteriner hekimlerin güvenli alışveriş yaptıkları sitemize davetlisiniz. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi ve toptan satışlar için hemen iletişim kanallarımızı kullanınız.