Blog

Veteriner Ürünleri Online Satış

WhatsApp Image 2022 05 27 at 16.48.23 1

Veteriner klinik ya da polikliniklerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin güvenilir bir şekilde satılması için kurulan veteriner ürünleri online satış sitemiz üzerinde aradığınız tüm araç gereçleri saniyeler içerisinde bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Veteriner hekimler tarafından kurulan özel klinik ya da polikliniklerde minik dostlarımızın yaşadığı hastalık durumlarına teşhis ve tanı koymak, ardından tedavi sürecinde kullanılması gereken ürünleri tek bir yerde dilediğiniz kadar satın alma fırsatınız bulunmaktadır. Online sitemiz üzerinde doğum, aşılama, kırık ve yaralanmalar aynı zamanda veteriner kliniklerde ihtiyaç duyulan kovalar, önlükler, eldivenler, muayene araç ve gereçleri, dezenfektanlar, ilaçlar, yemler, banyo, tıraş, tırnak bakım ve temizlik malzemeleri gibi tüm hastalıklara yönelik ürünler bulunmaktadır.

Online Veteriner Ürünleri Satış

probedvet.com veteriner hekimlerin ihtiyaç duydukları ürünleri kolayca satın alabilmeleri için kurulmuştur. Kolay bir ara yüzü olan site içerisinde aşılamadan, doğum, özel ilaçlara kadar birçok ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ürün çeşitliliği açısından farklı markaların ürünlerini bir arada sunan sitemiz veteriner hekimlerin yoğun mesai günlerinde ürün satın almak için zamandan tasarruf yapmalarına yardımcı olmaktadır. Veteriner malzeme için yek yapmanız gereken siteye ücretsiz bir şekilde üye olmak ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sepetinize ekleyerek 3D güvenli ödeme seçenekleri ile sipariş vermenizdir.

Sitemiz üzerinde haftanın yedi günü kesintisiz müşteri hizmetleri desteği sunmakta ve aklınıza takılan sorulara kısa sürede yanıt bulmanız için kuruluğumuz günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güvenli ödeme ve kolay ödeme seçenekleri ile online veteriner ürünleri probedvet.com sizlere çok daha yakın.

Online Veteriner Ürünlerin Avantajları

probedvet.com veteriner ürünlerinin satışını yapmak amacı ile kurulmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de veteriner hekimlerin güvenle alışveriş yapabildikleri bir e-ticaret sitesi olarak birçok avantaj sunmaktadır. Online veteriner ürünlerinin satışını yaptığımız sitemizin kullanıcılarına sunduğu avantajlar ise şöyledir;

 • Birçok farklı marka ve modeli tek yerden alabilmek
 • Site üzerinde dilediğiniz kadar toptan alım yapabilmek
 • Fiyat karşılaştırmaları yaparak ürün marka ve modellerini kıyaslayabilmek
 • Toptan alımlarda kampanyalı fiyatlardan faydalanmak
 • İhtiyaç duyulan ürünlerin bir yerde satın alabilme keyfi ile zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilme
 • Hem yeni hem de 2.el ürünler satın alarak en uygun fiyata ürünler satın alabilmek
 • 3D güvenli ödeme seçenekleri ile kredi ya da banka kartlarının yanı sıra kapıda ödeme gibi imkânlarda sunması
 • İstediğiniz yere en az 2 iş günü içerisinde teslimat seçenekleri (kargo şirketlerinin yoğunluklarına göre değişebilmektedir)
 • Sadece veterinerlik ürünleri değil aynı zamanda klinik içerisinde ihtiyaç duyulan diğer ekipmanlara da ulaşabilme imkânı
 • Sadece internet ve akıllı cihazla istediğiniz yerden sepetinizi güncelleme, ürün iptali yapabilme
 • Diğer meslektaşlarınızın kullanıcı yorumları ile ürün hakkında bilgi sahibi olma
 • Steril ortamlarda işlemlerden geçerek uzun yıllar kullanabilir dayanıklı ve kaliteli malzemelere ulaşma

probedvet.com kullanıcılarının daha iyi bir internet alışverişi deneyimi için çalışmalarını sürdürmektedir. Yeni nesil alışveriş keyfi için kullanıcıların deneyimlerini önemsemekte ve gelişmeleri anında kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

Online Veteriner Ürünleri Nasıl Satın Alınır

Veterinerlik bir sağlık kuruluşu olarak hizmet verilen bir alan olduğundan burada kullanılan eşyaların steril koşullarda temizlenebilme ve yeniden kullanabilir olması oldukça önemlidir. Ülkemizde veteriner ürünlerin fiyatları oldukça pahalı olduğundan bu ürünlerin uzun yıllar kullanabilir olması veteriner hekimler için oldukça önemlidir. Veteriner malzeme satın almak isteyen veteriner klinik ya da polikliniklerin bu konudaki hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak probedvet.com 1.sınıf kalite ürünlerin satışını yapmaktadır. Sitemiz üzerinde alışveriş yapmak ise oldukça kolaydır. Eğer sitemiz üzerinde güvenli alışveriş yapmak istediğinizde yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Sitemizin ana sayfası üzerinde KAYIT OL seçeneği ile bir kullanıcı adı ve kendinizin belirlediği alışveriş şifresi belirleyin.
 • Ardından veteriner hekimler için özel olarak kategorilere ayrılmış ürünlerden dilediğiniz ürünleri ve adetlerini seçerek sepetinize ekleyin.
 • Sepetteki ürünlerinizin doğru olduğundan ve adet sayılarının doğruluğunu kontrol edin.
 • Adres bilgilerinizden siparişin nereye teslim edileceğini belirleyin ardından ödeme işlemine geçin.
 • Kontrol işlemlerinin ardından alışverişi sonlandırmak isterseniz ÖDEME kısmına geçin.
 • Kredi ya da banka kartı ya da diğer ödeme seçenekleri ile ürünlerinizin bedelini ödeyin.
 • Ürünleriniz en kısa sürede dilediğiniz adrese güvenli teslimat seçenekleri ile ulaştırılacaktır.
 • Alışveriş faturanız hem online olarak hem de kargo paketiniz içerisinde yer alacaktır.

probedvet.com online veteriner ürünleri alışveriş sonrası herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sizlere hemen yardımcı olmakta ve dilediğiniz şekilde işlemi yönlendirmektedir. Veteriner hekimlerin kliniklerinde ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi ve en uygun fiyat garantisi olan ürünler hakkında ayrıntılı resim ve bilgiler sitemiz üzerinde mevcuttur.

Veteriner hekimlerin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile bir arada sunan sitemizin 1.sınıf kaliteli ve dayanıklı ürünlerinden satın almak ve zamandan ve emekten tasarruf yaparak daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşamak isterseniz hemen sitemize kayıt olun. Diğer meslektaşlarınız gibi sizlerde veteriner hekim ürünlerini kısa sürede adresinize teslim olacak şekilde sipariş edin. Aklınıza takılan soruları, ürünler hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemiz üzerinde yer alan müşteri destek hattına sorabilir ve kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızı kullanınız.