Blog

Veteriner Masası

Veteriner Masasi Blog

Veterinerlerin hayvanları muayenesi esnasında kullandıkları masaya veteriner masası denilir. Bu masalar gün geçtikçe ihtiyaca göre şekillenen ekipmanlar arasındadır. Çoğunlukla metal olarak üretilen bu masalar tekerlekli, asansörlü ya da direk sabit standart olarak üretilirler.

Veterinerlerin görevleri arasında bulunan hayvan rahatsızlıklarının tedavisi için veya muayenesi için kullandıkları masalar çeşitli aparatlar eklenerek her işlemlerde kolaylık sağlar. Bu nedenle çoğu veteriner fonksiyonlu masaları tercih ederler.

Veteriner Masası Kullanım Yerleri

Son yıllarda gerek evcil hayvanlar gerekse sokak hayvanları konusunda insanların duyarlılığı artmıştır. Bununla beraber hayvan barınakları açılmıştır. Devlet tarafından açılan barınaklarda hem hayvanların yaşama alanı oluşturuluyor hem de sağlıklı olmaları için veterinerler bulunduruluyor.

Veteriner masası ve diğer malzemeler, hayvan hastaneleri, özel veteriner muayenehaneleri, hayvan barınakları ve diğer hayvan koruma derneklerinde kullanılırlar. Kullanım alanı açısından hayvanlarla ilgili birçok işlem esnasında muayene masaları önemli bir ihtiyaçtır. Her hayvan sağlığı için çalışan yerde bulunmalıdır. Bu nedenle firmamızda bu ürün ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı ürün listesinde bulundurmaktadır.

1

Firmamızda veterinerlik hizmetlerinde kullanılan tüm ürünler kaliteli ve özenli bir şekilde belirlenerek satılmaktadır. Hayvanların Koruma Kanunu çerçevesinde belirli şartlarla üretilen ürünleri satıyoruz. Siz değerli müşterilerimize daima dayanıklı ve kaliteli ürünleri sunuyoruz. Sektördeki tecrübemiz ile konusunda deneyimli personellerimiz sizlere hizmet vermektedir. Hem satış esnasında hem satış sonrasında sizlerin her türlü sorusunu yanıtlıyoruz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir