Blog

Veteriner Ameliyat Masası Özellikleri

Veteriner Masasi

Veteriner hekim evcil ya da çiftlik içerisinde beslemekte olduğumuz hayvanların sahip oldukları sağlık durumlarını korumak için gerekli önlemleri alan, hayvanların sahip oldukları hastalıklara yönelik tanılar koyan ve gerekli yerlerde tıbbi ve cerrahi girişimlerde bulunabilecek donanımlara sahip olan kişilere denmektedir. Veteriner hekimlerin çalışma sahaları içerisinde işlerini kolaylaştıran belli başlı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler içerisinde bugün sizlere önemli olan konulardan biri veteriner ameliyat masası ürünüdür. Bu ürün sahip olduğu özellikler sayesinde hekimlerin işlerini kolaylaştırarak hayvanlara en iyi şekilde müdahale etme olanakları sunmaktadır.

Veteriner Ameliyat Masasının Sahip Olduğu Özellikler

Veteriner Ameliyat Masasi

Veteriner hekimlerin çalışma sahaları içerisinde en sık kullandıkları ürünlerden biri olan veteriner ameliyat masası belli başlı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu ürünlerin istenilen özellikler içerisinde olması doktorların iş yükünü hafifletmekte ve can dostu hayvanlarımızın sağlıklı bir şekilde sağlık hizmeti almalarına olanak sağlamaktadırlar. Ameliyat masası üretilirken kesinlikle 304 kaliteye sahip paslanmaz çelik üst tablaya sahip olmalıdır. Bunun yanında anti bakteriyel toz boyalı gövdeden üretilmelidir. Ameliyat masasının üst kısmı yeri geldiği zaman sedye olarak ayarlanabilir olması gerekmektedir. Ayrıca serum takmayı koymak adına serum askılığının olması gerekmektedir.

Veteriner Ameliyat Masası İçin İletişime Geçmek

Veteriner ameliyat masası satın almak isteyenler bizlerle iletişime geçmek adına bizlerle iletişime geçebilirler. Gerekli olan iletişim bilgilerine sitemiz içerisinde bulunan iletişim sekmesi içerisinden ulaşabilirler.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir